top of page

Wszystko, czego potrzebujemy wynika z nas samych...
...architektura jest zatem sztuką uwzględniania naszych potrzeb w przestrzeni.
 

Niezależnie od tego, co projektujemy naszym najważniejszym zadaniem jest określić i zrozumieć potrzeby inwestora. Fascynuje nas filozofia wellbeeing, projektując budynki mieszkalne myślimy o nich jak o schronieniu, miejscu zupełnego relaksu i odcięcia od zgiełku otaczającego świata.

Szanujemy miejsce inwestycji i jego kontekst.

W miarę możliwości staramy się zachować jego walory, np. istniejącą zieleń. Prace projektowe rozpoczynamy od wizji lokalnej.

śnieżny las
Solar Panels _edited.jpg

Efektywność energetyczną naszych budynków zapewniamy nie tylko poprzez nowoczesne rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie kształtowanie ich formy. Uważamy, że to właśnie z formy budynku powinna wynikać jego funkcjonalność, efektywność energetyczna oraz komfort jego użytkowników.

Funkcjonalność jest dla nas bardzo ważna, szukamy rozwiązań w których architektoniczne piękno wynika z funkcji obiektu. We wnętrzach poszukujemy kompozycji, których atrakcyjność wynika nie tylko z zastosowanych materiałów ale także z relacji, jaką tworzą z z użytkownikiem.

Futurystyczny korytarz
20210830_Ferrum_Odyńca_rzut parteru 3D_e

Nasze projekty powstają z zastosowaniem programów BIM, dzięki czemu na każdym etapie pracy przedstawiamy je w formie trójwymiarowej, także w zakresie modelu terenu inwestycji. Korzystamy z najnowszych narzędzi projektowych aby ułatwić inwestorowi odbiór projektu. Naszą pracę zaczynamy od wstępnych szkiców, poprzez model koncepcyjny aż po realistyczne wizualizacje, a docelowo wielobranżową, precyzyjną dokumentację.

bottom of page