top of page
Anna Mleczko_edited.jpg

mgr inż. arch. ANNA MLECZKO

Architekt 

Architekt, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z akredytacją RIBA (Royal Institute of British Architects). Zrzeszona w Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, uprawniona do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, członek Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Studiowała również w Fachhochschule Bochum, ukończyła Podyplomowe studium projektowania i konserwacji obiektów sakralnych PK i UPJPII. Pracuje zawodowo od 2007 roku, projektowanie traktuje nie tylko jako zawód ale również pasję i sposób na życie.

mgr inż. ANDRZEJ MLECZKO

Project Manager

Project manager, absolwent Politechniki Krakowskiej, członek IPMA Polska, z certyfikatem IMPA- D. Ukończył Studia Podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami w  Europejskiej Szkole Wyższej, pracuje zawodowo od 2007 roku.  Szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami i biznesem wykorzystuje w rozwoju pracowni.

DSC_6636_edited_edited.jpg
005B&W.JPG.jpg

mgr inż. PAWEŁ MLECZKO

Kierownik budowy, koordynator 

Kierownik budowy, koordynator projektów budowlanych, absolwent Politechniki Krakowskiej, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń od 2007 r.

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji licznych projektów inwestycyjnych jako Inżynier, Kierownik Budowy, Kierownik Projektu i Manager wykorzystuję w skutecznym  rozwiązywaniu zagadnień technicznych w oparciu o sprawną organizację czasu i praktyczną znajomość procesu budowlanego.

MAGDA GĘGOTEK

Projektant

Projektant z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi tematy projektowe, dba o kontakt z klientem i terminową realizację zadań.

DSC_6569_edited.jpg
bottom of page